| Loredana96 a întrebat:

Buna,ca sa intelegeti mai bine uitati-va aici si vedeti ce bine ma intelegeam cu el, si cit de mult ne stimam si ne iubeam. http://www.tpu.ro/......-saruta_1/ Dar astazi s-a intamplat ceva foarte neasteptat.Astazi e 3 iunie...am implinit 8 luni, doar eu duc contul de asta.El nu stie ca anume astazi am implinit 8 luni.Cea mai buna prietena a mea stie asta si m-a felicitat pe mess de dimineata.Astazi am esit cu el in oras si el a spus sa intru pe mess sa vada cu cine mai vorbesc.Am intrat.Si el a spus sa ii arat ce am vorbit cu prietena mea cea mai buna.Eu nu am vrut sa ii arat, pentru ca am vorbit despre el.Nimic de rau,din contra de bine doar ca me-a fost rusine sa ii arat.El s-a sculat de pe banca si a spus ok, si a plecat.E suparat pe mine, pentru ca i-am scris mesaj daca e suparat si nu mi-a raspuns.Nustiu ce sa fac.Totul era atit de bine.:(( Iar eu tin atit de mult la el.

2 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Copil! Este un nestim.tit.Trebuie sa ai si tu partea ta inima, acum draga ce vrei sa te controleze cu telecomanda? Spune-i ca nu mai ai arhiva si gata! Ca ti-ai reinstalat mess si nu ai umblat la setari, si a ramas sanu se salveze arhiva dupa ce iesi!
E prea suparacios, auzi sa te superi din asa ceva!

| mat31new a răspuns:

Haide mai, nici o zi nu a trecut. nu il mai baga in seama cateva zile ca sa isi revina si apoi vorbesti cu el si ii explici care a fost situatia.