| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa o cutie de anticonceptionale?
Mersi!

5 răspunsuri:
| butterfly27 a răspuns:

Buna.Depinde de anticonceptionale.In functie de ce iti prescrie medicul ginecolog.Eu iau Logest, 20.40 RON. pupici

| babyalexa a răspuns (pentru butterfly27):

Ai dreptate, depinde si pentru a nu avea de suportat eventualele reactii adverse este bine sa ti le dea doctorul.Eu iau rigevidon si sunt 7-8ron/cutia(am luat logest cam de capul meu si la 2 zile eram la urgenta, nu mi le accepta corpul, imi dadeau fierea peste cap)

| butterfly27 a răspuns (pentru babyalexa):

Depinde de organism, eu le iau de 5luni si nu am nimic...cel mai bine e sa mergi la medic,

| IMC90 a răspuns:

Intrebi de parca ai vrea sa stii cat costa o ciunga.
Alea ti le da doar medicul, cu reteta, nu le iei de capu tau