| bodyguardsmecher a întrebat:

Cand eram mic am facut "laba" unui baiat, eu fiind tot baiat, si aceasta experienta m-a marcat abia acum dupa 5-6 ani.
Am spus parintilor si mi-au spus sa uit ca atunci eram mic si ca nu este nimic grav, ottusi mai am un mic sentiment de incordare cand m-ai imi aduc aminte, nu stiu nu pot sa trec total peste.
Ce imi recomandati?
Astept orice sfat!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Sa uiti totul ca si cum nici nu s-ar fi intamplat deoarece asa cum ai spus a fost o simpla joaca de copii.Deoarece acum dupa ani iti mai revine in minte si il consideri un "experiment neplacut" denota faptul ca nu ai inclinatii homosexuale.Asa cum au spus si parintii tai ar trebui sa uiti acel episod deoarece a fost un caz izolat care nu s-a repetat.