| bodyguardsmecher a întrebat:

Buna Seara! Am pus mai demult o intrebare :
http://www.tpu.ro/......a-5-6-ani/

( o referinta nu a fost chiar " o laba " am facut 5 secunde... )
Cand ma gandeam la experienta asta imi batea inima mai tare si ma simteam incomod.
Acum aproape am trecut peste, intrebarea mea, este de ce ma simteam asa incomod?

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Probabil ca abia dupa atatia ani ai inteles ce s-a intamplat cu adevarat si daca nu ai preferinte sexuale homosexuale, automat te-ai panicat si ti s-a parut ceva foarte aiurea.
Stai calm si ia-o ca ceea ce a fost: o joaca de copii.

| bodyguardsmecher explică (pentru sofisis):

Am cateva momente in care mai ma gandesc la experienta respectiva si ma simt incomod.
Crezi ca va trece cu timpul de tot?

| sofisis a răspuns (pentru bodyguardsmecher):

Asta depinde numai si numai de tine. Ce e asa de wow? Ce ai facut asa de grav? Ai pus mana pe o ***. Cand faci sex in 3 cu una si inca unu si se freaca p**le una de alta, nu mai e problema. Deci...acum de ce ar fi?
Intelege ca a fost o chestie de copiii, o chestie fara insemnatate sexuala.

| mihaicelsfant a răspuns (pentru bodyguardsmecher):

Frate sincer zic si un prieten mi-a facut laba când eram la pescuitlaughing si aveam prietena si eu si el: nu inseamna ca sunt gay.

| bodyguardsmecher explică (pentru sofisis):

Mda ai dreptate, e sper sa imi treaca repede.
Oricum ma simt mai bine, acum nu prea imi mai dau asa mare importanta e mai ok...
Imi dau seama ca pana la urma eram copil si nu prea stiam eu d-astea.

| minrest a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Tu nu, dar prietenul tau csre indrageste asa mult penisul presupun ca este bisexual. Nu intentionez sa te supar, poate sunt eu incuiat. Salut.

10 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pentru ca este incomod, e o amintire care nu iti cauzeaza placere. Dar mna, a fost o experienta la o varsta anume, nu te caracterizeaza ca persoana

| minrest a răspuns:

Bine ca ai trecut peste, frate, o experienta copilareasca nu inseamna absolut nimic. Salut.

| bodyguardsmecher explică (pentru minrest):

Inainte, ma gandeam sa nu ma afecteze pe viitor, insa totusi am trecut peste, poate inca mai am o mica retinere, insa sper sa imi treaca repede.
Multumesc pentru ajutorul tuturor!

| minrest a răspuns (pentru bodyguardsmecher):

Te-ar putea afecta in viitor numai prin ce gandesti tu despre asta. Daca tu treci peste, nu mai are cum sa aiba efecte. Copiii fac tot felul de lucruri, cine le judeca trebuie sa stie ca sunt facute de copii, nu de adulti. Salut.

| bodyguardsmecher explică (pentru minrest):

Mie nu imi place ce am facut. asta e tot.
Imi pare bine ca toate perosanele care mi-au raspuns m-au ajutat sa trec peste prin faptul ca nu li s-a parut o mare tragedie si ca a fost doar un mic hop...