| anonim_4396 a întrebat:

Buna, ce as putea face ca iubitul meu sa nu isi mai dea drumul asa repede?
Mereu cand facem sex termina in 2-3 minute si nu stiu de ce.
El a avut destul de multe iubite si nu cred ca e vorba de experienta, chiar fosta lui spunea ca ea mereu avea orgasm cu el dar eu abia daca simt ceva in alea cateva minute.
Este primul meu iubit (care m-a si dezvirginat) iar cineva mi-a spus ca poate ejaculeaza repede din motivul ca sunt eu prea "stramta" pentru ca de exemplu, daca ii fac sex oral il tine foarte mult timp.
(Tin sa mentionez si ca in general el se misca cam "repede")

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In 2-3 minute de sex nu poate nici o femeie sa aiba orgasm! Evident ca fosta lui iubita il mintea, ca sa nu se simta ala prost ca se termina atat de repede, iar faptul ac a avut mai mulet iubite inseaman ca toate l-au aruncat la gunoi, (adica sal paraseasca), pentru ca nu a reusit sa satisfaca vaginal pe nici una.
Daca cineva iti mai spune ca nu esti "stramta" da-i un pumn in nas, ca-s prostii inventate de misogini.
Unei femei i se dilata/largeste vaginul cand naste, dar revine la normal dupa nastere, deci nu exista motiv sa-i spui unei fete care acum isi incepe viata sexuala, ca nu mai este stramta, ca-i porc ala de afirma asta.

Te sfatuiesc sa nu-i mai faci sex oral daca el nu-ti face tie.
De altfel pentru ca se scapa pe el atat de repede, este indicat ca el sa te satisfaca intai pe tine si apoi sa intre in rol, ca el termina jenant de repede.
Niciodata, dar absolut niciodata sa nu mai accepti sa faci tu prima sex oral, daca el nu ti-a facut tie intai un cunnilingus (sex oral la fete) ca sa-ti produca macar un orgasm clitoridian.

| Alexiavln2 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ideea e ca tipa spune chestiile astea si acum, dupa ce s-au despartit, ba chiar i-a aratat unei prietene un videoclip cum ii tremurau picioarele, si asta nu prea inteleg eu, ce ii facea ei de se simtea asa bine.
Iar la faza cu sexul oral si eu am fost cam reticenta la inceput insa de dragul lui am acceptat mereu, el spune ca nu a facut niciodata iar mie imi e rusine sa ii zic sa faca ceva daca nu vrea, nici nu stiu cum as putea sa l fac sa vrea pentru ca sincer n are motive sa nu vrea daca intelegi

| anonim_4396 explică (pentru Alexiavln2):

Nu putea să îi facă el asta cu tremuratul picioarelor.

| anonim_4396 explică (pentru Alexiavln2):

Vei cunoaște și tu pe unul care te va face fericită.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alexiavln2):

Tremuratul picioarelor sunt din cauza pozitiei incomode in care sta femeia, nu din cauza sexului de 2-3 minute, asta este foarte clar!
Sexul oral se face reciproc, nu facandu-i favoruri lui din mila.
Nu stie, nu-i nimic, ca nici tu nu ai fost experta, dar este jenant sa afirme ca a mai facut sex oral cu alte femei, ceea ce-mi spune ca nici nu-ti va face tie vreodata, fiindca nu vrea, si nu cred ca are in caps a te satisfaca sau sa-ti faca si tie placere. Practic este un mitocan, interesat strict sa te injoseasca, doar ca sa-si satisfaca puta din pantaloni, nedand doi bani pe satisfactia ta.
Cauta-ti altul, unul care sa-ti dea si tie putina atentie, ca nu-i normal a fii tratata asa. refuzul sexul oral pana nu-ti face si el tie si fa-i numai cand el iti face tie, ca totuls a fie corect si reciproc.

Sper ca ati folosit intotdeauna PREZERVATIV la sex, ca bolile cu transmitere sexuala se iau cpe nevazute si cum el a mai avut cateva femei in pat, are si ceva pui de boli.

| mihai69 a răspuns:

1. Nu pare să fie interesat prea tare de ceea ce simți tu;
2. Posibil ca faptul că ai vaginul foarte strâmt să fie un factor "agravant";
3. Cum nici tu nu ai experiență, e greu de crezut că vei putea ajunge la orgasm foarte ușor doar prin penetrare vaginală, mai ales dacă nici nu durează suficient de mult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e motivul că ești prea "strâmtă" că termină el repede.

| Alexiavln2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca te referi la faptul ca ar trebui sa se masturbeze inainte ca sa tina mai mult, nu cred ca ar ajuta prea mult pentru ca si in timpul sexului, dupa ce ejaculeaza prima oara, la al doilea numar cam tot la fel de putin tine, deci nu stiu ce sa zic

| anonim_4396 explică (pentru Alexiavln2):

Tu ești tipul de fată sau femeie pentru care un bărbat trebuie să știe cum să facă sex cu tine.
Vei cunoaște și tu unul din ăsta și vei fi fericită cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la stres cred că își dă drumul repede, nu are ce să facă decât să întrețineți mai multe partide cu timpul va rezista mai mult

| tasr123 a răspuns:

Taie un testicul

| Baby02bbbbb a răspuns:

Simplu. Nu are experienta la f****