| Corina45788 a întrebat:

Buna, ce as putea face de fiecare data când fac sex zona se usucă foarte tare iar după ceva vreme ajung la usturime, iritație și chiar fisuri plus de asta ca este oribil în timpul partidei și de multe ori "abandonez treaba"

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Incearca lubrifiant, sau mergi la ginecolog sa te consulte sa vada cauzele, ce varsta ai?

| sweetys a răspuns:

Lubrifiant, sau nu mai sariti peste preludiu. Pana la actul propriuzis, ar trebui sa va jucati cu zona intima.

| Corina45788 explică (pentru sweetys):

Este imposibil jucatul, în secunda 2, usturime plus ca se umfla zona foarte repede, evit jucatul

| Simpatic a răspuns:

Poti folosi lubrifiantwinking

daca nu ai auzit pana acum de ei, citeste aici https://comenzi.bebetei.ro/blog-tei/informatii-utile/lubrifiant-intim

| Robert2526 a răspuns:

Trebuie sa vezi care este cauza. Sunt multe cauze care pot duce la asa ceva. O vizita la ginecolog te va ajuta mult.

| DoctorInFemei a răspuns:

Dai cu flegme