| mirunaaa96 a întrebat:

Buna happy! Ce faceti de Revelion happy? [ scuze de categorie ]

4 răspunsuri:
| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Ai mei petrec, cu nasii, finii, prietenii, rudele etc. Iar eu impreuna cu fratele si sora mea mai marilaughing mergem la un local impreuna cu ceilalti 20 de prieteni \m/. Tu?

| 4l3x4nd3r a răspuns:

Buna ma intilnesc cu pretena mea si cred ca vine la mine sau mergem undeva... poate la cabana mea sau nu stiu vorebesc cu ea tu?

| mirunaaa96 explică (pentru 4l3x4nd3r):

- Eu cred ca o sa ies in oras cu prietenii love struck ca acasa nu cred ca stau!

| Roxanaღ a răspuns:

Buna.Eu din pacate o sa stau acasa.O sa vina la mine prietenul meu si inca ceva prieteni. Tu ce ai de gand sa faci?happy