| anonim333 a întrebat:

Voi ce faceti cand va plictisiti?

P. S.
Scuze de categorie, este mai populara decat altele.

Răspuns Câştigător
| jethebest a răspuns:

Uita-te la un film pe net big grin :

8 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Ascult manelewinking

| anonim333 explică (pentru akka4):

Mai da' nu mai face-ti atat la misto! X-( X-( X-( X-( X-(

| akka4 a răspuns (pentru anonim333):

Nu fac nici un pic de caterincawinking ascultand o manea gen romeo fantastic, fernando, nicu de la cazanesti sau altii, se duce plictiseala rolling on the floor))) 1-2 ore stau numai pe jos rolling on the floor))))))))))))

| Tourniquet a răspuns:

Ascult muzica, vorbesc cu cate un coleg pe mess, postez pe pagina de FB, citesc...

| anonim333 explică:

Ha ha, ce sa zic...

| rexxx a răspuns:

Ia-ti o gagica si plictiseste-te cu easmug
enjoy

| krusedsasuke a răspuns:

Poti sa te joci.

| Andrwtza a răspuns:

...ascult muzica, imi sun un prieten/a poate iese pe afara, vorbesc pe messenger, ma joc, ma uit ce mai e nou pe facebook...nu m-ai stiu