| livia123rotaru a întrebat:

Buna ce faceti!
In urma cu 12 zile am fost la un ginecolog pentru ca aveam mari dureri in zona intima, eu sunt virgina
Mi-a introdus ceva foarte gros in vagin si am simtit o durere insuportabila!
Cand am ajuns acasa am vazut cate-va pete de sange, (nu era menstuatie)
Si am constatat ca nu mai eram virgina, credeti ca daca o safac plangere la politie poate fi arestat doctorul ginecolog?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu s-a putut produce in realitate si relatarea ta sa fie adevarata in cazul in care ai fost intr-adevar virgina. Ceea ce prezinti si reclami in aceasta intrebare reprezinta un lucru grav dar putin credibil. In cazul in care este adevarat ceea ce reclami ca s-ar fi intamplat, trebuie sa te prezinti la IML (Institutul de Medicina Legala) de unde vei primi un certificat medico-legal in care se va confirma sau infirma fapta respectiva. Sanatate~

| minrest a răspuns:

Livia, ginecologul acceseaza zona de palpat prin anus cand consulta fete virgine, tocmai ca sa nu le defloreze. Daca a procedat altfel, relama-l. Deocamdata, eu nu te cred, pentru ca stiu ca procedura ii IMPUNE sa palpeze o virgina NUMAI prin rect.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nu avea ce să îţi introducă gros în vagin, şi nu, nu va fi arestat chiar dacă, să zicem că te-a deflorat

| Ralukafay a răspuns:

Normal ca o sa fie arestat doctorul.Mergi la politie si fa o plangere impotriva lui. Fetele virgine sunt consultate altfel.Adica unei fete virgine la consult i se baga un deget in anus, nicidecum in vagin.Asa i se face dosr unei femei care nu este virgina.Mergi cat mai repede si reclama-l, ala a avut o fantezie, sau e psihopat.Nu stiu daca ai vazut la tv sau nu, dar sunt multi ginecologi la care femeile/fetele s-au dus sa fie consultate de ei si s-au trezit violate, cu filmulete cu ele, cu poze cu ele postate, etc.Deci,mergi si reclama-l!

| mimimumu a răspuns:

Reclama-l! Fa ceva!
Imi e scârba de asemenea oameni.Sa intre in puscărie si sa nu mai iasă. Ce oameni frate...