| puyshor a întrebat:

ce inseamna cand visezi ca faci sex cu prietenul prietenei tale cea mai buna? eu am visat noaptea trecuta, stiu ca nu inseamna ca o sa fac sex cu el, nici nu imi doresc...deci? ce ar putea insemna? fundita la cel mai clar raspuns

Răspuns Câştigător
| Misha_1025 a răspuns:

Cind dormi subconstientul tau "lucreaza". Chiar daca tu ai spus ca nu vrei acest lucru, undeva in adincul sufletului tau parca-parca ai vrea. Daca e cea mai buna prietena nu se merita sa strici relatia pentru o clipa de placere. Ce vreau sa spun e ca de obicei cind vorbesti sau pomenesti de cineva sau ceva, mai insistent, e posibil ca noaptea sa visezi despre ce ai vorbit in ziua respectiva iar felul cum visezi este dat de grija care o ai legat de acel subiect, in cazul tau de sex cu prietenul prietenei tale. Atentie insa "nu intinde coarda" pentru ca e posibil sa se intimple ceva legat de vis, nu ca sexul cu cineva care iti place ar fi ceva rau dar sa tii minte vorba asta veche CE TIE NU-TI PLACE, ALTUIA NU-I FACE si faptul ca sexul e de-o clipa iar prietenia poate dura toata viata.

Asta a fost asa mai detaliat, mai pe scurt ITI FACI PREA MULTE GRIJI DE FAPTUL CA A-I PUTEA SA CAZI IN PACAT.

Cam asta se intimpla cu visele. Stiu lucru asta ca mi-i se intimpla cam des sa visez si dupa un timp sa se intimple, nu exact ca in vis dar ceva asemanator si nu neaparat peste o saptamana ci posibil si peste un an, doi si atunci apare sentimentul de "dejavu". Te-am speriat nu!? Oricum, nu se poate intimpla nimic de genu asta fara voia ta. Iti doresc ca de acum inainte sa ai un somn linistit. Mult succes!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intră aici şi poate găseşti ceva legat şi de acest vis: www.elystar.ro
Pa, pa.

| lilstar a răspuns:

Pai ma...de obicei visezi ceva la care te gandestihappy acum nu stiu cum o fi in cazul tauhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate il vezi foarte des si poate te-ai gandit la el sau la ei doi si ai adormit. Nu stiu sigur dar nu este nimic grav.Si am visat ca s-a dat la mine prietenul prietenei mele si m-am trezit brusc.Stai linistita nu este nimic grav, poate in ziua aceea i-ai vazut si de asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca te mananca tare scorbura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubita nu stiu mai exact ce inseamna pentru ca si eu mai visez asta dar nu este nimic grav crede-ma

| oxaz a răspuns:

Inseamna ca te simti claustrata in cercul lor. din moment ce nu ti-a placut visul