| Xandra07 a întrebat:

Ce lubrifiante recomandați și de ce? Vreau să îmi spuneți direct brand-ul. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Sa nu iei de la durex, aolo si acu ii blestem.Sa iei unu bazat pe apa atat.Alea's cele mai bune.De la durex am folosit eu, si nu sunt bune de nimic.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Lubrifiant Durex Play Tingle, 50 ml la pret de circa 20 lei sau Lubrifiant Durex Play Gel, 50 ml la pretul in jur de 50 lei.
Este recomandat ca lubrifiantul folosit sa fie pe baza de apa. big grin

| Necunoscut112 a răspuns:

Cei de la durex au o gamă largă. Caută pe net gama şi alegi in funcţie de ceea ce te intereseaza.

| asdf2kpower a răspuns:

Scuipatul. E gratis si din plin.