| HanJart a întrebat:

revin cu alta întrebare. Prima oara când faci sex (băiat) inafara de prezervativ. Lubrifiante de unde pot face rost? Și niște sfaturi dacă se poate. Ce le place mai mult fetelor. Vreau sa fie o seara perfecta. Sa îmi spuneți din ce știți voi mai bine. Mersii anticipat.

Răspuns Câştigător
| Neuronul a răspuns:

Lubrifiante se găsesc în orice supermarker sau la farmacie!
Dacă vrei să-i laşi o amintire plăcută, Fă-o să scape de inhibiţii.
Şopteşte-i la ureche. Sărut-o pe tot corpul în timp ce o dezbraci.
Poate pentru început un masaj cu puţină tentă erotică ar ajuta.
O şampanie sau un vin de calitate or să o facă să scape de acea frică.
Sărut-o încet şi tandru. Joacă-te cu zona ei genitală.
Încearcă o poziţie în care ea să se simtă confortabil.
Asigur-o că vă protejaţi şi că vei face tot posibilul să nu existe niciun risc de sarcină, pentru ca ea să poată să se simtă în siguranţă cu tine!

7 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Cele mai proaste lubrifiante sunt love plus, nu de alta dar au tot felul de efecte, arome, prostii si am auzit de cazuri cand fetele au reactionat urat la ele - alergii iritatii. Cele mai bune lubrifiante sunt cele pe baza de apa care sunt incolore inodore si probabil insipide. Aquaglide e cel mai ieftin si mai cunoscut, se poate comanda la orice sex-shop pe internet.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Gasesti lubrefiante la orice supermarket mai mare sau farmacie

| SkyPilot a răspuns:

Fa-i complimente, fa-o sa se simta iubita. Daca pentru ea e prima data, ai grija ca e destul de speriata. Fa-o sa se relaxeze. Asternuturi de matase, petale de trandafir, lumanarele, betisoare parfumate, un tort cu multa ciocolata, o sampanie dulce la rece in frapiera de sticla (arata mai bine), muzica romantica. Si mai ales sa nu fiti deranjati!
Lubrifiante sunt la orice farmacie.
Nu te invat cum sa o dezvirginezi, ca nu ai intrebat asta happy

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru SkyPilot):

Nu trebuie sa il inveti, putem trage la sorti si o face unu din noi in locul lui laughing

| SkyPilot a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Unul face, iar celalalt verifica happy

| SkyPilot a răspuns (pentru SkyPilot):

Altceva ESENTIAL: o baie unde sa nu va vada nimeni.

Răspuns utilizator avertizat