| anonim0015 a întrebat:

Ce mai faceti?
Am o problema mare! Luni, am chiulit de la ora de sport, desi nu sunt genul care chiuleste, si am mers cu baiatul de care imi place pe un deal din apropiere. Mi-am pus geaca pe iarba si m-am asezat pe ea, iar el s-a asezat nu chiar langa mine si am stat linistiti cateva minute.
Dupa aceea a inceput sa rupa fire de iarba si sa arunce in mine. Am intrat in jocul lui si am aruncat din nou. Neam jucat asa vreo 2 minute, dupa care a luat iarba si mi-a bagat in decolteu (pastrez limitele decentei) si tot el s-a oferit voluntar sa le scoata. M-am opus ferm, i-am ferit mana cu calm, dar insista incontinuu. La un moment dat am cedat si pentru inceput asta facea: scotea iarba din decolteu dar dupa aceea a inceput sa imi atinga sanii si „i-am aplicat o dreapta"-nu l-am lovit! Eu fraiera l-am mangaiat pe frunte! A scos mana si m-a mangaiat pe fata si apoi a luat o flare si a zis: „Na o flare! Iti trebuie?" dar abia se abtinea sa nu rada. Am luat-o – of corse! – si radeam amandoi.
Dupa aceea s-a pus intr-o pozitie... eu stateam cu capul pe piciorul lui si el ma mangaia pe fata si imi aseza parul. (Zice mereu: „Ma incomodeaza!" si rade la mine si eu la el. )
Apoi nu stiu cum am vrut sa ma ridic si m-a tras aproape de el. Eram botic langa botic si radeam amandoi intr-una si se uita in ochii mei; era un dulce!
M-am uitat la ceas si era trecut de 14.00 si am zis :"Hai gajik ca-i tarziu!" Si m-am ridicat! M-a tras aproape de el (era in picioare de data asta) si mi-a bagat mainile in buzunarele de la spate de la blugi, iar eu mi-am pus mainile in jurul gatului lui. Am crezut ca fraera ca o sa ne sarutam dar el avea chef de frecat nasul si nu m-a sarutat dar nici nu se ferea de mine...
Ne-am jucat cu nasurile vreo 2-3 min. si radeam amandoi. Am vrut sa-l sarut si eram la 5 milimetrii de buzele lui! Nu s-a miscat! Nici eu! Eram teapana! Nu puteam sa ma mai misc!
A fost foarte ciudat, dar nici el nu m-a sarutat astepta sa-l sarut eu? ( am 15 ani si el face 15 in sept.)
Sper ca nu v-am plictisit! Ajutor! Va rog! Multumesc anticipat! kiss

Răspuns Câştigător
| Jack a răspuns:

Puteai fara nici o problema sa'l saruti tongue probabil gandeste si el exact ca si tine tongue se temea sa o faca si astepta sa o faci tu happy! Data viitoare neaparat saruta'l dar incearca sa treci din nou printr'un astfel de jochee hee sa fiti natturali si sa destindeti atmosfera si abia dupahappy! Mi-a placut povestea tahee hee Astea is printre cele mai frumoase amintiri care o sa iti ramana la varsta astahee hee:X, ma bucur ca treci prin asa ceva :*! Bafta si mai mult curaj smug!

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca nu il lasa-i sa te pipaie erai pentru mine o indragostita tipica la inceputul unei relatii,dar acum nu esti decat o aiurita care nu se respecta.

Nu m-as mira ca toti baietii de la scoala deja sa rada de tine la cat de usor te oferi oricarui baiat, care NU iti este iubit.

In tot cazul, ai si tu mai mult respect de sine ca nu esti una de pe centura.Mai ales ca esti doar o pustoaica!

Rusine!

| NickiMinaj a răspuns:

N-am inteles care e intrebarea, oricum ai potential de sandra brown. te cumpar cand mai cresti...

| AnnaS98 a răspuns:

Te duci si sari pe el. ai pierdut momentul asta, nu lasa sa-ti scape urmatorul! asa am patit si eu de multe ori si mi-am zis ca n'o sa mai pierd nimic din cauza fricii sau a timiditatiiwinking

| maria_9426 a răspuns:

Buna.
Pentru inceput trebuia sa specifici cati ani ai. Apoi vreau sa-ti spun ca baiatul asta e cam neserios...nu vrea nimic serios cu tine, te pune la incercare, la teste, interesant baiatul asta.
Ai grija cu el.
Pa, pa.

| Dxi a răspuns:

Aw! Ce dragut. Totusi ar trebui sa aveti mai mult curaj. Sau poate doar vrea sa te amageasca(dar nu cred). Sper sa iasa ceva frumos, bafta;*

| anonim0015 explică:

Imi cer scuze pentru greseli, dar ma grabeam cand am scris!
Scuze!

| anonim0015 explică:

Imi cer scuze ca am uitat sa specific varsta! Ooops! Eu am 15 ani impliniti in aprilie si el face in septembrie 15!winking Scuze!

| fCD a răspuns:

Frumoasa poveste, nu m-ai plictisit deloc happy.Eu zic ca daca nu s-a intamplat nu a fost momentul potrivit, sau s-a panicat oleaca. Daca chiar il placi, mai iesi odata cu el si saruta-l tu

| BadLuckBryan a răspuns:

Pupa-l femeie!

| Noname69 a răspuns:

Ce varsta aveti?

| MicutsaRu a răspuns:

Foarte faina poveste eu iti spun vorbeste cu el si spune-i sa va mai intalniti o data si vezi tu sa iti repari greseala nu? sper sa reusesti sa fi impreuna cu el cu mia postit a parut a fi un vis care s-a intamplat alcuiva si mie miar place sa fiu in locul tau dar nu sunt asa ca BAFTA!:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca astepta sa faci u primul pas, si sa-l saruti u
Dc nu l-ai sarutat?