| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
ce parere aveti de o relatie fata 18ani baiatu 25?

Răspuns Câştigător
| Cristiann25 a răspuns:

E foarte bine chiar nu are nimic mai ales ca si fata este majora.Succes!

11 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Chiar nu avem.

| Oana92 a răspuns:

Intre mine si prietenul meu sunt tot 7 ani, si suntem impreuna de cand aveam aproape 18, deci ca in situatia ta. E ok atata timp cat aveti teluri comune. Si ca sa fiu sincera la un moment dat diferenta de varsta se simte...Tu de exemplu poate ai chef sa iesi, sau sa mergi 2 saptamani in vacanta pe nu stiu unde si el e la lucru sau nu poate sa isi ia concediu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
E putin cam mare diferenta, dar conteza sa te intelegi mai bine.
Te pup!

| AndyLavy a răspuns:

Este ok. Stiu foarte multe cupluri cu varste asemenatoare si merge totul bine.In functie de firea fiecaruia.

| LittleLuciane a răspuns:

Este ceve normal nu mi se pare deplasat eu cunosc persoane care fata are 16 ani(neipliniti) si el 31, fata 16 baiat 27 etc..nu e nimic rau..sa fiti fericiti :p

| 93Silviu93 a răspuns:

Normala...baietii tinda sa caute fete mai mici ca ei sa tina mai multlaughing)

| 93Silviu93 a răspuns:

Tind*

| Anca16188 a răspuns:

Pai cam majoritatea baietiilor cauta o fata mai micuta.mie mi se pare ok, pentru mie nu prea conteaza varsta.(bine acum nici eu sa am 17 si baiatu 30 laughing )

| Jeanine a răspuns:

Atata timp cat baiatul o respecta si exista intelegere intre ei, foarte bine!

| Maly5551 a răspuns:

Varsta nu conteaza. Conteaza sa va iubiti si sa va intelegeti. Sunt destule cazuri in care fata e mai mare cu x ani decat baiatul ceea ce e mult mai iesit din comun decat asta. Prietenul meu e mai mare decat mine cu aproape 5 ani, dar conteaza ca ne intelegem foarte bine si ne iubim!
Sper ca te-am ajutat!

| BOYK a răspuns:

Nu e nimic neobisnuit era mai rau daca era inverswinking happy