| Corasonsalvaje a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul oral? Cum se simte fata? dar baiatul? si dupa ce se intampla asta baiatul ce parere va avea despre fata? Sau ce va spune..cum va fi in continuare? Stiu ca difera de la cuplu la cuplu dar vreau cateva pareri.Multumesc

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Baiatul lasa fata sa aleaga. Baiatul e de laudat. Fata se gandeste ce vrea sa faca...
Cel mai bine lasa timpul sa treaca, faceti doar dragoste si daca va simtiti vreodata atat de excitati o faci daca nu, atunci nu...

18 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Baiatul se simte minunat. fata mai putinhappy
baiatul va crede ca fata stie ce vrea si e foarte deschisa, ceea ce e bine.in continuare va fi minunat, pentru ca un sex complex, este ideal

| wolder a răspuns:

Sexul oral mi se pare scarbos fara prezervativ, baiatul nu simte atat de bine prin prezervativ, dar daca fata vrea sa faca baiatul accepta regulile.
Fata nu simte nimic, ce simti cand lingi/ sugi o inghetata? nimic.
Baiatul simte placere.
Daca sunt intr-o relatie serioasa atunci baiatul nu-si va schimba parerea despre iubita lui, dar daca fata face asta cu multi si pe unde apuca... sincer cred ca baietii vor avea o parere nu prea buna despre ealaughing

| Corasonsalvaje explică (pentru wolder):

Bun.Si daca fata nu a facut asta niciodata, baiatul stie lucrul asta si i-a spus ca daca ea vrea bine daca nu nu e nici o problema ca nu vrea sa o oblige sau sa o preseze.ce parere ai?

| MrSoapte a răspuns (pentru wolder):

Bai nene...cred ca esti un copil retardat! Tu habar n-ai ce e ala "oral" si, comentezi aici!
Trebui sa fi cel mai prost copil de pe planeta, ca sa scrii "Fata nu simte nimic, ce simti cand lingi/ sugi o inghetata? nimic."!
Bai cretinilor...intr-o relatie, sexul oral face parte din preludiu! Va ajuta sa va excitati maxim si, sa va doriti unul pe celalalt!
Repet (pentru retardatii ca tine), treaba sus mentionata, este valabila pentru cuplu!
Mai sunt persoane carora le place fantastic de mult, sexul oral si-l practica indiferent de locatie sau de persoana!
Ca sa nu mai spun ca, ai dat dovada de-un cretinism fara margini cand ai spus " sexul oral mi se pare scarbos fara prezervativ"!
Placerea este atunci can NU ESTE PUS PREZERVATIVUL!

| wolder a răspuns (pentru MrSoapte):

Aha. Vai dar ce revoltat/a estilaughing! Cui ii pasa?
Eu nu te jignesc pentru ca am mai mult creier ca tine raised eyebrows si nu-mi pasa jignirile tale. Cuvintele nu ma atingtongue

| MrSoapte a răspuns (pentru wolder):

Tu cand mananci o inghetata...ai impresia ca faci oral? laughing))

| wolder a răspuns (pentru MrSoapte):

Am dat un exemplu ca fata sa inteleaga, dar tu se pare ca tu n-ai inteles exemplulhappy!

| MrSoapte a răspuns (pentru wolder):

Fa-ti un bine si nu mai scrie!
Te faci prea tare de ras!
Te las sa mai citesti ce-ai scris: "Fata nu simte nimic, ce simti cand lingi/ sugi o inghetata? nimic."!
Cum ca spui ca nu simti nimic?!?!?!
Vai de capu meu!
Copile, te chemam noi cand avem chef sa radem... ok?

| wolder a răspuns (pentru MrSoapte):

Fa un bine si sterge comentariile tale inutilewinking
Cred ca tu te faci de ras cu vocabularul pe care il aihappy Un om educat nu vorbeste asawinking

| MrSoapte a răspuns (pentru wolder):

Perfect de-acord!
Totusi...ai reusit sa intelegi, unde-i greseala?

| wolder a răspuns (pentru MrSoapte):

Dupa parerea ta greseala a fost cand am zis ca o fata nu simte nimic in timpul sexului oral.
Stiu sa-mi recunosc greselile si sa arat ca cineva a gresit si fara sa jignesc.
Avem dreptul la diferite pareri, nu toti avem aceiasi parere si nu doar in privinta acestui subiect.

| Urpaniel a răspuns (pentru wolder):

Te consideri educat? spui că ai mai mult creier ca cineva, spui că nu-ţi pasă de jignirile cuiva deşi răspunzi acestora, foloseşţi emoticon-uri ca "winking" în răspunsuri pentru a compensa faptul că eşti la fel de nervos ca el, emoticon-uri care nu ar trebui folosite absolut deloc într-un argument, comiţi erori logice, pe care sunt sigur că nu le cunoşti. Nu am nimic cu tine, însă TU nu eşti în masură să spui nimic despre educaţia cuiva.

| wolder a răspuns (pentru Urpaniel):

Daca nu ma jigneste, atunci nu am de ce sa spun ceva despre educatia lui/ei.
Nu ma enervez pentru ca nu am motive. Am doar obisnuinta sa pun acel emoticonhappy

| wolder a răspuns (pentru Corasonsalvaje):

Baiatul lasa fata sa aleaga. Baiatul e de laudat. Fata se gandeste ce vrea sa faca...
Cel mai bine lasa timpul sa treaca, faceti doar dragoste si daca va simtiti vreodata atat de excitati o faci daca nu, atunci nu...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cati 14 ani aveti de purtati discutii din astea?

intr un cuplu serios (nu vb de copii de 14 ani) sexul oral nu reprezinta un tabu ci un subiect de discutie in cuplu cand vine de vorba de viata sexuala, iar o viata sexuala normala intre doua persone nu se lasa cu pareri despre partener la sfarsitul partidelor de sex

| Azµre a răspuns:

Sexul oral este ok atunci când ai un partener stabil și o vârstă totuși decentă! Nu la 14 ani, sub nici o formă, abia după 18+ când ai o partener stabil, o relație de lungă durată și așa mai departe.
Sexul oral poate face parte din preludiu înaintea unui act sexual sau pur și simplu practicat fie de plăcere fie doar pentru stimularea orală a partenerului.
Fata-Se urcă pe pereți laughing
Băiatul-Cade din picioare laughing
Un băiat cu capul pe umeri nu va avea nici o părere despre acea fată.

| HouseHouse a răspuns:

Baga acum pe moment un castravete sau o banana in gura.Ce simti?

| klauss25 a răspuns:

Totul tine de relatia in sine,cum e,serioasa,noua, veche, de partener, in mod normal nu ar trebuie sa te intereseze ce va spune, nu exista asa ceva intr-un cuplu sanatos.banuiesc ca, din moment ce te gandesti si intrebi despre asta, curiozitate din partea ta exista.ideal ar fi s-o faci fara sa fii presata, cand vrei si simti tu.merita.nu vei regreta si nici el. problema e cu cine faci asta, nu oricui de retinut, tu iti cunosti partenerul si stii daca si-ar da drumul la gura.sexul oral nu e ceva interzis, jignitor sau de laudat la prieteni, daca respectivul va gandi asa, asta spune multe dsp el si educatia lui sexuala