| anonim_4396 a întrebat:

ce pastile as putea lua pentru a grabi menstruatia? Nu vreau sa-mi dereglez organismul, dar trebuie neaparat! Alimente, pastile orice. cu 2-3 zile mai repede macar, nu sa o aman sau sa fac sa-mi intarzie, sa vina cat mai repede posibil.

Răspuns Câştigător
| Ellenna a răspuns:

Eu am folosit Vitamina K cand mai eram la mare, sa-mi intarzie, dar sa-mi vina mai devreme, nu stiu. Oricum, nu e bine sa-l fortezi tu. Fa si o vizita la doctor. El stie cel mai bine happy Ca sa iti vine mai repede, poti sa stai cu picioarele in apa rece, dar nu cred ca o sa ai vreun rezultat (poate doar o durere ingrozitoare de mijloc), dar depinde de organism big grin )

4 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Nu stiu ce pastile sa folosesti, dar poti incerca sa bei ceai de coada soricelului daca vrei sa iti vina mai devreme.SA zicem ca tie trebuie sa iti vina saptamana viitoare.Ei bine apuca`te sa bei ceai de pe acum ca sa aiba timp sa isi faca efectul.Eu am baut si a avut efect.bafta!

| cherrybomb a răspuns:

Sa iti intarzie i-a anticonceptionale.

| andreeapap a răspuns:

Anticonceptioanlele.Aceste pastile nu sunt folosite numai pentru a nu avea copii ci si pentru a grabi menstruatia.happyFUNDA?batting eyelashes

| floryyn91yy a răspuns:

De unde vrei sa stiu, eu n am menstruatie(((((((((((((((