| tilll a întrebat:

ce s-a intamplat cu delia din iubiri secrete? funda.

Răspuns Câştigător
| baiq a răspuns:

Delia a fost impuscata de Vlad, fiul lui eugen maris!

9 răspunsuri:
| Meow15 a răspuns:

Cineva a tras cu pistotul dar nimeni nu stie cine, iar ea a fost impuscata sau a disparut. Funda? big grin

| Tiberiu4 a răspuns:

Au omorato mamironi aia asteapta si tu si ai sa vezi funda?

| ρυƒυℓєтє a răspuns:

Nu au omorato mamironii. ei doar au speriat-o si i-au dat drumu si ea a fugit in padure si dupa aceea a impuscat-o cineva

| Simonaaaaaaaa a răspuns:

S-o fi maritat

| ionutchis23 a răspuns (pentru Simonaaaaaaaa):

Doamne da sa fi murit Delia.

| SweetHeartAlly a răspuns:

Nu au impuscat-o mamironii eu am o banuiala ca Patru adica mai mult ca sigur atunci de ce cand a disparut Delia a disparut si Patru? asta ma tot intreb eu

| Piisiiiii a răspuns:

A impuscat-o cineva!

| andreeea12345678910 a răspuns:

Delia nu a murit a fost prinsa de Vlad si dupa cateva luni a scapat si a gasit-o raluca in camera ei uitate la iubiri secrete pe net si o sa vezi uite iti dau chiar si site-ul http://www.iubiri-secrete.info/ poftim eu nu vreau funda nu ma intereseaza sa ajut copii

| AlExXa_1969 a răspuns:

Pai...a fost impuscata intr-o padure.stiu ca nu a gasit`o politia.mai departe nu stiu ce s`a intamplat