| VanillaBl a întrebat:

Ce s-a intamplat cu Delia din Iubiri Secrete de pe prima TV?

Răspuns Câştigător
| romichete a răspuns:

A inghitit

6 răspunsuri:
| educatie2021 a răspuns:

A murit parca

| VanillaBl explică:

Vorbesc serios.

| Cristian95Alex a răspuns:

A fost impuscata de cineva, inca nu se stie cine dar cred ca prtnu lu madalin ala now, dar toate vina a picat pe mamironii pentru ca erau si ei acolo cand a murit (in padure)

| BiancaByb a răspuns:

Presupun,ca inca traieste! Nu mi-ar placea ca ea sa moara! E frumoasa.merita sa joace in serial!love struck.De acord cu mine?

| VanillaBl explică (pentru BiancaByb):

Da. de ea mi.a placut cel mai mult. Seamana cu minehappy

| BiancaByb a răspuns (pentru VanillaBl):

Si mie tot de ea mi-a placut cel mai mult.love struck! Sper ca nu a murit:-