| anonim_4396 a întrebat:

Ce simte un băiat / bărbat părăsit?

Răspuns Câştigător
| glontz54 a răspuns:

Deci in primele zile: oricum nu o iubeam, dupa o saptamana: era mai bine cu ea; dupa ceva timp: am fost un prost eu cred ca asa e

23 răspunsuri:
| Komododragosh a răspuns:

Depinde de baiat:
-Baiatul cel insensibil si fustangiu nu va simti nimica, va zice doar "imi gasesc alta caci sunt o gramada". Un astfel de barbat mai degraba paraseste el decat sa fie el parasit, ceea ce dupa parerea mea mi se pare ca acestia sunt cam josnici, deoarece mai mult isi bat joc de fete, dar roata se va intoarce impotriva lor pana la urma. In fine, daca tu ai reusit sa parasesti acest baiat, atunci felicitarile mele, pentru ca mai mult ca sigur ti-a zis niste lucruri frumoase ( dar minciuni ) si mai mult ca sigur arata sexy si pentru faptul ca ai vazut peste aceste prefacatorii, atuncea esti foarte inteligenta.
-Daca baiatul a iubit, atuncea se va simti ca si cum lumea s-ar fi sfarsit si cu mare greutate isi va reveni din pacate. Asemenea baieti ofera multe: cadouri, vorbe dulci, sprijin, etc. Acesti baieti sunt si prieteni si iubiti, nu cauta doar sex, ci cauta partenera ideala, cu care sa se simta bine din absolut orice punct de vedere. Ei pun pe primul loc sufletul fetei si ii intereseaza ce scoate prin gura fata, nu cum arata. Sunt deseori subintelesi si gelosi, dar pentru faptul ca iubesc si ca vor sa aiba acea fata langa ei mereu. Este o calitate si un defect in acelasi timp. Daca parasesti un asemenea baiat, care a sacrificat multe pentru tine si ai refuzat sa vezi adevaratele lui sentimente fata de tine, atuncea ai facut o mare mare greseala.
Mult succes iti doresc draga, sper ca te-am ajutat.

| Neimportant a răspuns:

Dacă acel băiat a iubit dar din păcate a fost părăsit nu o să-şi revină uşor. O să aibă parte de nopţi albe şi în minte o să-i vină întrebări de genul "De ce?"; "Oare ce e de făcut? "; "Merită să merg mai departe, sau să mă întorc de unde am plecat?". Inima lui este spulberată în mii de bucăţele şi fiecare durere trece cu timpul. Pentru el este o dezamăgire totală să plece de lângă el o persoană la care a ţinut foarte mult... Deci, are o stare de melancolie.

Iar dacă nu prea s-a implicat în relaţie, îi este indiferent de ce se întâmplă, şi merge mai departe cu altă fată.

Însă nici un băiat nu ar suporta ca EL să fie părăsit...

Baftă!

| SweetSecrets a răspuns:

Pai depinde de baiat si relatia pe care a avut-o cu respectiva fatahappy. Daca nu s-a implicat atat de mult si nu o iubea pe prietena lui nu va fi foarte afectat, probabil va fi un pic nervos/suparat ca nu i-a dat el papucii, poate aparea si dorinta de razbunarehee hee.
Dar daca el chiar tinea mult la iubita, va suferi si isi va pune semne de intrebare unde a gresit si se va gandi ca poate nu este la masura asteptarilorsadDaca este mai sensibil va si plange, va fi afectat cateva zile sau poate pentru mai mult timpbatting eyelashes
Reactia unui baiat parasit este diferita de la persoana la persoana, in functie de caracterul pe care il are si de intensitatea sentimentelor, insa in orice caz niciunui baiat nu-i pica bine sa fie parasitwinking:*

| MasterYoda a răspuns:

Placere!

| eugenl a răspuns:

Depinde de sensibilitatea lui si de implicatie. Si acum incerc sa-mi dau seama cum am putut iubi o asemenea persoana?

| romichete a răspuns:

Hmm depinde..de baiat desigur.o singura data mi s-a intamplat in viata mea sa fiu parasit si asta din cauza ca am avut niste probleme de sanatate dar care le-am rezolvat si acum sunt mai bun k niciodata.ce pot sa zic..prima reactie.a fost de tradare persoane pentru care ti-ai fi donat un rinichi sa te zboare k o masea stricata si bolnav. apoi mi-au venit tot felul de chestii in cap cum ar fi cine ar fi putut sa ma detroneze..cine e mai smecher k mine..cine are scula mai mare k a mea..si apoi am facut legatura.a stai asa.pb de sanatate depresiile etc.mi-au km luat chefu de sex si alte perversiuni.dar e ok meritam ceva mai bun happy in final cel mai mult ma doare k latura umana e asa jegoasa si pe masura ce cunosc omul ma apropii mai mult de animale..se pare ca vorba aia "la bine si la greu" nu se aplica niciodata c'est la vie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Initial nervi, apoi o mare usurare sufleteasca rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pot sa iti spun k toate rasp astea pot fi corecte: adica: durere daca chiar o iubea sau "placere" daca statea mai mult cu ea din mila sau obligatzie sau nu stiu ma rog

Răspuns utilizator avertizat
| StefanVLY a răspuns:

Esti fata happy? Poi daca stii ca te iubeste mult si nu-ti place de el si vrei sa-l parasesti se va simtii rau, cand se va trezii il va durea inima sincer stiu misa intamplat si mie asa ca nul dezamagii, spune-i usor... funda?

| madyddd a răspuns (pentru StefanVLY):

Da, sunt fată big grin. Mersi pentru sfat!

| StefanVLY a răspuns:

Cu placere, deci funda thinking daca te-am ajutat

| Becanee a răspuns:

Durere.

| Senaris a răspuns:

Baiatul sincer, cel care chiar isi pune inima in joc si se implica cu tot sufletu', ii va cadea cerul in cap. happy Am patit-o eu si inca nu mi-am revenit dupa o saptamana de suferinta.

| ImiPlacCerealeleNesquik a răspuns:

Il va durea pieptul. Inima. Si apoi sufletul. Care= sinucidere.

| YoYo98 a răspuns:

Se va simti precum lumea s-ar fi sfarsit

| crysu20 a răspuns:

Daca baiatul a iubit foarte mult fata.Sunt sigur ca se simte foarte nasol, ii dispare chefu de viata, incearca sa treaca peste, nu prea reuseste, pentru ca dragostea lui o fost reala, si in mod normal insista sa se impace cu fata....asta ii baiatu normal care iubeste big grinbaiatu care nu iubeste.o sa zic cum sa ma parareasca ea? noah las ca imi gasesc alta, sa ii fac in ciuda