| SoryIna a întrebat:

Cine este din rosiori si imi poate spune cum e vremea acolo? Va rog frumos! Dau fundita. (Si scuze pentru categorie da e cea mai populata si e urgent sa aflu.)

Răspuns Câştigător
| Hombre a răspuns:

Ninge si viscoleste zapada. Nu te lua dupa babaciunea @grece12 ca a luat-o vantu' cu Antena cu tot. laughing

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Uite cum ma superi tu,de dimineata si n-am dormit chiar deloc!
Pai,in Atena de ce nu vrei sa-ti spun?
Gandeste-te avantaje!
Frig nu e,vezi Partenonul, te plimb sa vezi Athens by day, te invit la o taverna si-ti pun in fata 300 de farfurioare cu ce n-ai pomenit,ascultam si Anna Vissi,iti spun si bancuri grecesti, ce sfantul vrei la Rosiori?
Ma nedreptatesti grozav, nu ma mai joc!

| SoryIna explică (pentru greece12):

Prietenul meu e acolo si nu are semnal de 2 zile. Si vroiam sa aflu cum e vremea. Dar o plimbare mica prin Atena nu strica. happy

| greece12 a răspuns (pentru SoryIna):

Ei,si?
El pierde!
Hai in Atena!happy

| SoryIna explică (pentru Hombre):

Merci happy

| Hombre a răspuns (pentru SoryIna):

Ninge si viscoleste zapada. Nu te lua dupa babaciunea @grece12 ca a luat-o vantu' cu Antena cu tot. laughing