| TinaDeea a întrebat:

Buna copilasii happy
La ce varsta v-ati inceput viata sexuala ( mai exact cand v'ati dezvirginatbatting eyelashes )? Regretati alegerea facuta?

Cel mai interesant raspuns primeste FUNDA kiss

Răspuns Câştigător
| MiruD a răspuns:

Buna.
Viata mea sexuala a inceput la varsta de 17 ani jumate.
Nu, nu regret o secunda alegerea facuta. Am fost sigura cu cine o fac si ca voi ramane cu acea persoana toata viata.
Si asta s-a si intamplat. happy

| TinaDeea explică (pentru MiruD):

Si cand a aflat mama ta? Inainte sau dupa?
A fost de acord cu alegerea ta? Eu am 16 ani jumatate si nu vreau sa fac asta prea curand... nu ma simt pregatita happy

| MiruD a răspuns (pentru TinaDeea):

Nici inainte, nici dupa. big grin
Faza e ca, intre noi nu prea a fost acea conexiune de "mama-fica".
Dar mama mea e inteligenta si si-a dat seama singura. Bine, dupa mai multi ani i-am batut apropouri. Si iubitul a venit la mine acasa.Am locuit impreuna impreuna, si era constienta ca noi faceam asta. Nu era nevoie sa ii zic in fata. "Mama, vezi ca m-am culcat cu Gabi". Ea stia. happy
Mama mea e asa de buna, incat a zis ca e de acord cu fiecare alegere a mea. Bine, fara tigari, droguri si toate panaramile astea. Nici eu nu vreau, dar zic asa.
Si daca nu te simti pregatita, nu o face. Ca mai tarziu sa nu regreti. Toate la timpul lor!winking

| TinaDeea explică (pentru MiruD):

Stiu, multumesc mult kiss

| MiruD a răspuns (pentru TinaDeea):

Cu placere! :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru MiruD):

Ai murit?

| MiruD a răspuns (pentru anonim_4396):

Poftim?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MiruD):

Citez " Am fost sigura cu cine o fac si ca voi ramane cu acea persoana toata viata.
Si asta s-a si intamplat. happy"

| MiruD a răspuns (pentru anonim_4396):

Dragul meu?! Asta s-a intamplat. Adica am ramas cu acea persoana cu care s-a intamplat ce s-a intamplat.
Vorbesc la timpul trecut, pentru ca nu am mai fost cu nimeni de atunci.
Of ce greu e. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru MiruD):

Tot nu pricepi. ai fost sigura ca vei ramane cu cineva toata viata si asa s-a si intamplat. de unde stii ca nu te razgandesti in 3 luni?! doar n-aimurit ca sa vorbesti despre o viata 'intamplata'. esti in purgatoriu?

| MiruD a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine a zis ca ma razgandesc?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa-i in relatiile din adolescenta, toate cred ca vor ramane cu actualul toata viata. Euforia asta vad sa le faca rau, se incred atat de tare in promisiuni si complimente incat nu inteleg pur si simplu ca nimic nu tine o eternitate, cu atat mai putin relatiile din adolescenta.

| DistrugatorulDeVise a răspuns (pentru MiruD):

Tânără fecioară, singurul lucru etern pe lumea asta e Dumnezeu. Încearcă să nu mai fi aşa sigură, să nu rămâi şocată în caz de.

| MiruD a răspuns (pentru DistrugatorulDeVise):

Tinere fecior? Nu am nevoie de comentarii tampite. Stai in banca ta, ca e mai bine!

19 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

Inca sunt, astept persoana si momentul potrivit.

| andrei1237 a răspuns:

Nu mi-am inceput viata sexuala dar o s-o incep pe la 17-18 ani.O sa iti povestesc atunci.

Răspuns utilizator avertizat
| Suleyman a răspuns:

La 25 de ani.

| Grinch1 a răspuns:

Eu la 18 ani si nu regret, inca sunt cu aceea persoana, avem 6 ani aproape impreuna, pe viitor nu se stie nimic, deocamdata este bine.

| SamyJr a răspuns:

16...si regret happy