| ααntoo a întrebat:

Heii' sincer: v'ati inceput viata sexoala? regretati?happy

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Sexuala,si daca incepi cind trebuie nu regreti.mai ales fetele!

15 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Am inceputo la 19 ani si nu regret, dar am un prieten care sia inceputo la 16 ani si regreta. Ai foarte multe de pierdut odaca cu inceperea vietii sexuale, mai ales atunci cand esti tanar! Eu tias recomanda sa stai lnistita cu treaba asta, daca nua i cel putin 17 ani stai in banca ta! Sper ca te-am ajutat! funda? Plzzzzzzz

| MMihai a răspuns:

Da, mai demult!
De ce să regret?
Sunt un bărbat adult.

| MMihai a răspuns:

Da, mai de mult timp!
De ce să regret?
( Sunt un bărbat adult.)

| DeeaBlondiii a răspuns:

Nu am inceput si nu am de gand sa o fac cat de curandwinking

| Hombre a răspuns:

"Sexoala"!? sex-oala, adica sex cu oala?

| alliwtsa a răspuns:

Nu si cu siguranta nu regrettongue

Răspuns utilizator avertizat
| Dr3yga20 a răspuns:

Nu am inceputi si nu regret asta laughing

| Fairy_6262 a răspuns:

Da. Nu regret.

| Alexutsa_2737 a răspuns:

Eu una nu mi-am inceputo si nu regret nimic deoarece daca as faceo baiatul ar putea sa imi faca vreun rau sau altceva. Eu vreau sa fiu pregatita nu cum o fac altele la 13 ani si dupa aia se vita ca nu mai st virgine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da/nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu si nubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dc mi ai dat stupid pentru ca ti am raspuns, la prima intrebare da si la a doua nu/

| RobGronkowski a răspuns:

Nu,nu am inceput, si regret.Dar daca as incepe-o, nu as regreta big grin

| xd_5261 a răspuns:

Nu mi-am inceputo si nici nu cred co so regret ca de e primalaughing