| Kalibi1327 a întrebat:

Bună, credeam ca am scăpat de teama asta dar a revenit din nou, am simțit ceva ca se mișcă în burta mea, am o scurgere alba și ciclu mi-a venit dar mi-a venit puțin, pana acum îmi venea mult și tare. Am dureri de burta de parca am diaree și ma doare și spatele foarte tare, ciclul l-am avut luna asta, saptamana trecuta l-am terminat, nu s-a terminat niciodată în mine. A scos-o la timp, am făcut teste acasă de sarcina, gen teste de pe internet cu pasta de dinți, bicarbonat, etc. Pentru ca mi-e frica sa imi iau sunt foarte stresata în legătură cu asta, va rog o părere

7 răspunsuri:
| Teo29 a răspuns:

Mereu exista acest risc de sarcina, daca este act sexual neprotejat.
Fiti responsabili!
Folositi prezervativul inaintea fiecarui contact sexual!

| cepIm a răspuns:

Ti-ai tras-o cu cineva in ultima perioada?

| Kalibi1327 explică:

Am văzut pe internet, gen teste care se făceau mai de mult

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Kalibi1327):

Nu tot ce vezi pe net este bun, mergi la medic si faci ecografie si atunci vei vedea exact cauzele, tu ce varsta ai?

| Kalibi1327 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am 18 ani, știu ca nu e adevărat de aia cer păreri aici alea au ieșit negative din câte scrie, dar sunt chiar foarte stresata, mi-e frica sa nu fiu nu imi doresc acum copii

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Kalibi1327):

Cel mai bine mergi luni la medicul tau ginecolog ca banuiesc ca ai medic, sa te consulte.