| rall457 a întrebat:

Cu ceva timp in urma eu m.am despartit de prietenul meu, pentru ca aflase mama si nu era de acord.Prietena mea cea mai buna a profitat de situatia asta si s. a combinat cu el, stiind ca eu inca tin la el.Cine este vinovat in aceasta situatie? Astept raspunsuri! Mersi happy

Răspuns Câştigător
| mihaamihaa98 a răspuns:

Prietena ta este o nesimntita daca stia cati place de el asta inseamna ca nu-ti era deloc prietena. iar baiatul daca s-a combinat cu ea inseamna ca nu tea placut niciodata iar tu nu tiai dat seama! deci amandoi sunt de vina... Fundalove struck

6 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pr mea cea mai buna. am obs eu ca numai "prietenle bune fac asta" numai numi "pr buni din astea pentru ca nu sunt, un pr adevarat te ajuta sa treci peste asta e alaturi de tine nu se baga cu pr taurolling on the floor.
intr-un fel toti sunteti vinovati.

| alylove15 a răspuns:

Ea,daca iti era prietena nu facea asa ceva...mai ales ca zici ca e prietena ta cea mai buna...nu e prietena cu tine te-a facut sa suferi mai ales ca stia ca ti la el.Ar fi bine sa renunti la o asemea prietena.

| SnitiCuTrademark a răspuns:

Nu trebuie sa o judeci pe prietena ta pentru ca si ea il placea. Vina e impartita: 1. Mama ta, pentru ca te-a despartit de prietenul tau. 2. TU, pentru ca ai cedat. 3. Prietena ta, ca nu ti-a spus dinainte ca are sentimente pentru el.
Ar trebui sa o lasi pe prietena sa fie iubita exului, daca chiar tii la ea...chiar daca ea a gresit, iart-o, cu timpul o sa uiti de ex si vei vedea ca a meritat sa ramai prietena cu ea si ca nu v-ati certat din cauza unui baiat.
Succes.happy

| Lorenada a răspuns:

Aceasta nu este prietena, este o,, javra", care a asteptat momentul si a pus ghiarele pe iubitul tau, dar aici vina o poarta si prietenul, ca asa repede s/a combinat cu asta...Asculta un sfat, ai grija ce prieteni iti alegi.

| diclorofosfat a răspuns:

Doamne fereste, stau si citesc, astea is prietene? si inca cea mai buna! S-o devoreze dracii. Sincer eu cu prietena mea cea mai buna nu as ajunge niciodata la asa ceva, este o vorba la rusi FRATII PE TZITZE NU SE SCHIMBA. E valabil si pentru fete

| Aly_2611 a răspuns:

Tipa e o mare nesimtita si nu iti este prietena oricat l-ar placea daca erati " prietene" nu facea asa ceva stiind ca il iubesti.Dar nici cu el nu imi este rusine si el daca te iubea nu se combina atat de repede cu alta si mai ales cu prietena ta. DECI AMAN 2 SUNT VINOVATI