| codyboy a întrebat:

cu ceva timp in urma prietena mea a incercat sa ma insele cu fostul ei iubit, nau apucat pentru ca am intervenit eu, va vine sa credeti ca am iertato? a trecut un an de atunci, totul a fost ok. acum greseala a venit din partea mea, am inselat-o, sa nu credeti ca a fost o razbunare, pur si simplu sa ivit, mai de graba am fost provocat, tipa cu care am inselat-o stia ca am iubita dar mi-a promis ca va fi doar o aventura. nu a fost asa, acum nu mai pot sa scap de ea. o iubesc foarte mult pe iubita mea si imi pare foarte rau ce am facut. insa ma gandesc ca si ea era sa ma isele daca nu interveneam. ce parere aveti? ce fac?

6 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Iti ceri scuze, ii spui ca iti pare rau ca o iubesti si poate e cazul sa ii amintesti ca si ea era sa te insele.

| MititiCa a răspuns:

Ii spui verde`n fata la "aventura" ta ca gata, s`a terminat. pana la urma asta a vrut ea sa fie doar a doua persoana, doar o amanta.
spune-i ca tu iti iubesti pritena, si asta nu se va putea schimbatongue...
si in legatura cu prietena ta, atata timp cat a fost doar o aventura, nu are de ce sa afle. pana la urma "ce nu stie, nu o afecteaza"... daca as fii eu in locul ei, si as afla, m`as gandi ca si eu am gresit odata, si ca tu ai fost cel care m`a iertat. asa ca mai mult ca sigur te-as ierta si eutongue.
ramane la alegerea ta daca ii vei spune sau nu.
dar, pune punct aventurii, daca intr-adevar iti iubesti prietena.
PS: te admir sincer pentru faptul` ca desi ti-ai inselat prietena, regreti. alti poate iti inseala prietena in fiecare zi.
respect pentru asta. si ai grija data viitoare, nu te mai lasa ispitit...
multa multa bafta:*:*. te-am pupat:*

| candora a răspuns:

Nu stiu cum ar putea sa te provoace daca te gindesti ca ai o iubita la care tii. Incearca sa fugi de aventura aceasta, nu te mai vedea cu fata aceea, cauta toate de cite ai nevoie in prietena ta, vei vedea ca le are, de aia o iubesti, si uita de aceasta aventurawinking

| 4l3x a răspuns:

Tu si cu iubitata nu aveti nci o trebuie unul cu celalalt daca va inselati, mai bine ar fi sa va despartitiwinking

| bubbles_6003 a răspuns:

Daca va inselati unul pe altul de ce mai sunteti impreuna?
Cati ani aveti?

| aLeXxAnDra_8105 a răspuns:

E naspa raw. Incearca sa ii dai mai multa atentie iubitei tale iar pe cealalta incearca sa o eviti se va plictisi pana la urma sa se tina dupa tine daca nu ii vei da atentie. Good luck! >; d