| anaaa87 a întrebat:

Cum as putea sa il uit avand in vedere ca zii de zii stau cu el in liceu, ies cu el afara, dar noi acum numai suntem decat prietenistraight face

3 răspunsuri:
| serendipity8300 a răspuns:

Sincer daca chiar vrei sa-l uiti renunta si la relatia de prietenie chiar daca acum e greu pe viitor iti va fi mult mai usor. Nu o sa te mai gandesti vrea sa iesim oare o sa-mi spuna ca vrea sa ne impacam?

| irrumator30 a răspuns:

Cupleaza-te cu alt baiat, simplu!

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

E cam greu avand in vedere aceasta situatie. Daca mai ti la el, e foarte greu.
De obicei uiti o persoana doar cand te indragostesti de alta...