| Madalin3910 a întrebat:

cum fac o fata sa se indragosteasca de mine? nu ma luati cu din astea : " scoate in oras nu stiu ce " ceva mai detaliat... fundita pentru raspunsul cel mai clar. multumeschappy

Răspuns Câştigător
| 9988 a răspuns:

In primul rand ar trebui sa fii tu! Daca tot iti schimbi comportamentul atunci aceea fata de care iti place tie nu va mai stii ce fel de om esti sau daca esti potrivit pentru ea.Pe urma poti afla daca aceea fata ii place de tine, si ii foarte simplu! Mituiesti un prostonac sa se duca la aceea fata si sa intrebe daca ii place de tine. Sau il poti trimite pe prietenul tau. Daca nu esti timid poti merge tu si sa-i spui ca iti place de ea si ai vrea sa ai o relatie cu ea! Daca ea iti va accepta proponerea atunci ea te iubeste cu adevarat iar daca te ignora si nu vrea atunci nu te iubeste! Si baga de seama foarte bine! Dragostea cu forta nu se poate!

2 răspunsuri:
| Ramona1 a răspuns:

Sentimentele acestea nu vin daca incerci tu sa faci nu stiu ce lucruri extraordinare. Daca va fi sa te placa, te va place indiferent de lucrurile pe care le faci tu.

| cosmina95 a răspuns:

Fii tu insuti!