| DuRaCeLL_3184 a întrebat:

Cum fac sa se indragosteasca o fata de mine? Mai detaliat daca se poate.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Singura modalitate de a-ti da seama de adevaratele sentimente ce privesc relatia dintre voi ai putea sa le obtii in urma unei plimbari in doi.Propune-i sa te insoteasca undeva sau exprima-ti adevarata dorinta de a va plimba pur si simplu pentru a discuta cu ea despre relatia voastra.In functie de desfasurarea unei astfel de plimbari iti poti da seama daca chiar simte nevoia sa te tina de mana sau chiar de a te saruta.Cate o oprire pentru a sta pe o banca si niste mangaieri si sarutari ar fi binevenite sau mai bine zis obligatorii.In cazul in care in drum v-ati intersecta si cu o florareasa, o floare daruita i-ar putea "inflacara" mai mult ca sigur inima.Incearca deoarece s-ar putea sa se si intample asa ceva.Succes.

2 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Portofel gros, atitudine bad boys si masina misto (jeep)

| KamaSutra a răspuns:

Te comporti frumos cu ea, mai deosebit decat cu celelalte, ii zambesti, o iei in brate, ii faci cadouri, o alinti