| CariocaAlba a întrebat:

Cum ii pot spune in cel mai dulce si adorabil mod unui baiat c il iubesc?batting eyelashes Cel mai bun raspuns primeste funda. Mersi. :*

6 răspunsuri:
| Decebal a răspuns:

AM INCREDERE IN TINE! toti baietii vor sa auda asta... happy funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe un biletel, alaturi de un happy si strecoara-i in mana biletelul cand treci pe langa el.
Sau du-te si spune-i pur si simplu, la un moment potrivit, cand sunteti doar voi 2.

| Demonull a răspuns:

Simplu,Te iubesc, aceste doua cuvinte chiar sunt adorabile si dulci cum spui tu daca ele vin din SUFLET.

| RamooNebunik a răspuns:

Ii spui ca vrei sa vorbesti ceva cu el si i forte important "Uite ce vreau sa iti spun eu te iubesc poate ca nu ma crezi sau crezi ca vreau doar sa imi bat joc de tine dar nu vreau sa imi bat joc pentru ca eu chiar te iubesc cu adevarat" sau ii spui direct ce simpti pentru el nu stiu acum ce sa zic sper ca macar te-am ajutat cu ceva bafta :*

| robertbora a răspuns:

Nu, fata! il iei frumos, ramaneti undeva singuri de preferat noaptea, il sarui, il imbratisezi, ii spui ca a devenit o persoana importanta pentru tine iar in timp ce-l saruti si il ti in brate ii soptesti ca il iubesti, asa la ureche, brbatii adora asta, li se pare special! succes!