| BaiatulAnonim1234 a întrebat:

Cum ii pot spune in cel mai dulce si adorabil mod unei fete ca o iubesc? Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!happy

Răspuns Câştigător
| alina58 a răspuns:

Simplu. Ia-o de mana si spune-i ca nu credeai ca o sa ajungi sa ti la ea asa de mult! Nu e nevoie de mai mult...

2 răspunsuri:
| BrOnaJeu a răspuns:

Ii iei ceva de pilda un ursulet, apoi pe o foaie scrii asa:Te iubesc! .....si te semnezi jos undeva cevz de genul:Ursuletul tau/numele tau etc.
Apoi pui biletelul intre bratele ursuletului si daca esti la scoala / liceu / facultate il pui pe banca inainte sa vina sau intr-o pauza... Daca nu esti la scoala etc. si esti casatorit cu ea sau ceva de genu il pui pe noptiera/pe pat etc....fi inventiv!

| BaiatulAnonim1234 explică (pentru BrOnaJeu):

Trebuia sa-ti dau tie FUNDA! Esti mai buna la iubire happy