| Ema8 a întrebat:

Cum imi dau seama ca ma place un baiat timid?

Răspuns Câştigător
| toly a răspuns:

Daca tu crezi ca te place dar iti place si tie de el IL INTREBI "Gigele am o nelamurire ma placi?" si afli cum sta treaba daca zice da continuati discutia etc si asa o sa prinda si el curajsmugApropo a fi timid nu inseamna a fi fraier. Bafta :X

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce sfaturi alearga dupa el cu cutitul ea vezi isi va vorbi, in primul rand timiditatea o avem cu toti faza e sa vorbesti cu el si se va deschide, cum isi dai seama nu stiu posibil te evita si mai mult

| neutrino a răspuns:

Il lasi sa mai creasca, ce sa faci cu el acum?

| Daydream a răspuns:

Faci tu primul pas sau te prefaci ca-ti versi paharul cu apa(la desen) in fata lui si vezi ce se intampla sau daca nu esti la scoala sticla cu apa sau te prefaci ca nu stii un exercitiu si-l rogi sa te ajute!
P.S la mine a functionat!
Funda?

| Roxaname a răspuns:

Buna pai daca este timid trebuie sa ai grija ca daca cresesti s-ar putea sa nu mai vorbesti deloc cu el incearca sa vorbesti cu el sa stati cat mai mult timp impreuna si cand sunteti voi 2 de preferabil sa va uitati la un film de goraza la unl de la voi acasa si cand de exemplu omoara o persoana te speri si te duci la el si cand esti aproape de fata lui pupal pe buze succeshappy funda?