| zuzu333333_4283 a întrebat:

Cum iti dai seama ca un baiat te place daca acesta este timid?

Răspuns Câştigător
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Se nu isi poate dezlipi ochii de la tine
Iar cand te uiti la el nu te poate privi in ochi niciodata
Incearca sa se bage in vb cu tine
Sta cat mai mult in preajma ta

4 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Poate este timid aşa din fire pur şi simplu, sau poate că îi este frică să îţi arate ceea ce simte. In general, aşa sunt băieţii.
Baftă!

| 2dmv a răspuns:

Daca se uita insistent la tine si bate apropouri pe la amici!

| zzzzzzz1111 a răspuns:

Eu i-as spune numa buna ce faci as alege un motiv sa plec cand nu mai fac fata si mereu vorbesc cu fata respectiva mai mult pe mess si acolo incep sa mi dau drumu la sentimente ceea ce este gresit si stiu.

| miseintamplalucruriciudate a răspuns:

Incearca sa vorbeasca cu tine dar cand discutia devine mai serioasa face o gluma proasta si gaseste un motiv sa plece. Serios, asa am facut si eu sad