| fatadulkica24 a întrebat:

Buna!
cum imi dau seama daa un baiat ma place
ce gesturi face
este un baiat la scoala care de fiecare data cand ma vede se uita la mine si cand vede ca ma uit si eu isi lasa privirea in jos
asta ar fi vreun semn ca ma place?:-s

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Nu neaparat. Cel mai simplu il intrebi! straight face Ce-i asa mare tragedie? Il intrebi si ai rezolvat misterul.

| fatadulkica24 explică (pentru unknownn):

Helooooooo daca mi-ar fi asa de usor nu as mai pune intrebareatongue

| kx123 a răspuns:

Te priveste.ai putea sa pui un prieten comun sa il intrebe daca te place, asta daca tu esti timida. Deoarece nu ai nimic de pierdut.

| monycutzza a răspuns:

E posibil sa te placa. Un baiat caruia ii place o fata face gesturi care sa o impresioneze pe acea fata, il tradeaza comportamentul fata de tine, vrea sa petreaca mai mult timp cu tine, etc.

| fatadulkica24 explică:

Spuneti-mi mai multe semne in care sa imi dau sema ca un baiat ma place fuda

| romeoguerilla a răspuns (pentru fatadulkica24):

Nu exista semne universale din pacate ca sa-ti dai seama. Ciudat este ca in general femeia are acest simt happy Daca tu simti ceva de genul acesta inseamna ca asa este.

| AngelicaSexy69 a răspuns:

Depinde de ce varsta ai... daca ai peste 16 ani, freca-l la **** si daca sesizezi o schimbare de relief in zona slitului, inseamna ca ii place de tine happy succes, ti pup:*