| simo102 a întrebat:

Hei! imi place de un baiat si el stie asta partea este ca nu stiu de la el si nu as vrea sa il intreb ca sa nu il stresez.in fiecare zi la scoala se uita pe furis la mine si cand vede ca ma uit intoarce privirea, si atunci cand vorbim se uita foarte dragut la mine mereu ma saluta si zambeste.in unele zile se uita la mine si nu mai isi i-a privirea.

10 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Frumusica poveste, zambeste si tu mai mult.

| simo102 explică (pentru neutrino):

O prietena zice ca e mai ceva ca in telenovelele de la acasa.tv, tu nu sti toata povestea asta e doar putin din tot ce a facut frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua, domnisoara Simona.Am intrat la profilul dvs. si am vazut ca sunteti din Finlanda,ceea ce noi va felicitam din toata inima si va invidiem in acelasi timp si va dorim sa ramaneti acolo sa va faceti o viata frumoasa si lipsita de griji…
Din pacate,referitor la problema dvs, nu prea putem sa va ajutam,deoarece TPU din Romania este putin diferit de cel din Finlanda,noi suntem deocamdata la stadiul de ``cred ca ma place,dar nu ma saluta pe hol`` sau ``o zi ma baga in seama,o zi nu``,ori situatia dvs. e putin diferita pentru ca spuneti asa:``se uita foarte dragut la mine,mereu ma saluta si imi zambeste``.
Deci problema dumneavostra nu e de competenta noastra,ne cerem scuze si va rugam sa va adresati totusi TPU-ului din tara dumneavoastra, unde sigur veti gasi o rezolvare.
Cu stima, al dumneavostra Cancelled, consul TPU, departamentul ``Uneori da, uneori nu``.

| simo102 explică (pentru anonim_4396):

Nu este asa de diferit in Finlanda, si este foarte grea limba ca sa folosesc TPU din Finlanda si la mine s-a intamplat o singura data sa nu ma salute deci nu cred ca este asa diferit....doar fetele finlandeze zambesc desi nu te suporta baietii sunt ca si la noi

| anonim_4396 a răspuns (pentru simo102):

Stimata domnisoara Simona,am luat act de raspunsul dvs. anexat in completare,dar trebuie sa va aducem la cunostinta ca si la noi ``fetele zambesc chiar daca nu te suporta``, la fel ca fetele finlandeze de care ne spuneti. De asemenea, pentru a elimina confuzia creata, dorim sa va mai informam ca baietii din Romania sunt totusi diferiti de baietii din Finlanda, deoarece manelele noastre sunt diferite de manelele din tara dvs.
Va multumim pentru intelegere,
Al dumneavoastra, avocat-jurist-dr. in drept international, Cancelled – departamentul relatii externe TPU.

| simo102 explică (pentru anonim_4396):

Avocat? cine esti tu? si ce treaba au mamele?

| anonim_4396 a răspuns (pentru simo102):

Draga mea, eu acolo am scris ``manele``; daca nu stii ce sunt manelele imi scrii din nou si iti explic.
Si nu sunt avocat.glumeam cu tine.
Si hai sa-ti zic totusi si ce sunt manelele:tot o gluma.Dar una proasta.
Deci, daca e ceva ce n-ai inteles ma intrebi.Da?

| MDenisee a răspuns:

Nu il stresezi cu nimic daca ii spui ca il placi, si daca el te place asta inseamna ca nu esti un stres happy

| simo102 explică (pentru MDenisee):

El stie ca il plac

| adelina0101123 a răspuns:

Eu cred ca te place. te place chiar mult, daca se uita la tine happy