| FloryTrandafir a întrebat:

Buna sad happy! Cum imi pot impaca iubitul suparat pe mine?

6 răspunsuri:
| marinela_8529 a răspuns:

Daca ne'ai spune si motivele pentru care el s-a suparat pentru tine ne-am putea dat seama despre ce este vorba si te vom ajuta sa gasesti o metoda mai repede si eficientawinking

| Felix2009 a răspuns:

Doar cu multa dragoste, cred... Incearca sa vorbesti cu el deschis si fa-l sa inteleaga cat de mult iti lipseste... Dar atentie: daca si-a gasit pe altcineva e mai greu, si nu cred ca trebuie sa insisti

| FloryTrandafir explică (pentru Felix2009):

Nu ar fi in stare sa ma insele! ma iubeste enorm.

| Felix2009 a răspuns (pentru FloryTrandafir):

Atunci incearca sa te apropii de el si sa vorbiti deschis. Daca intr-adevar te iubeste va trece peste orice si va uita ca e suparat pe tine.

| alinuta1994 a răspuns:

Fa-i o surpriza, spune-i ceea ce simti si ca iti pare foarte rau pentru ceea ce ai facut. Ca surpriza te-as propune o lakatzica mikutza deacum intelegi despre ce am invedere?!

| interlover662 a răspuns:

happy. Buna. Pun pariu ca e greuwinking. Incearca sa-i arati cat de mult suferi si cat de mult inseamna el pentru tine. Bafta!