| adrianatrian a întrebat:

Iubitul meu este suparat pe mine foc! ce pot sa fac sa ma ierte

10 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai depinde din ce cauza este el suparat pentru tine, daca i-ai dat motive... daca nu e cv grav atunci vb frumos cu el, daca ai gresit, cere-i iertare si spune-i sa te ierte si ca il iubesti mult, daca te iubeste cu adv te va ierta si va trece cu vederea ceea ce ai facut, sau poate nu ai facut dar asa crede el, tu sti mai bine cum sa il impaci, bafta.

| CevaNormal a răspuns:

Pai daca ai stiut sa-l faci sa fie suparat foc pe tine, atunci inseamna ca stii ce sa faci ca sa nu mai fie suparat pe tine, el e suparat foc pe tine, dar tu iubestel cu foc si se va crea o armonie perfecta, bafta

| valy a răspuns:

Cereti iertare...si daca aveti cum...cauta sa il duci undeva intr-un pat sa faceti dragoste...ca nimic nu se compara cu o impacare in pat...mult succes

kratos
| kratos a răspuns:

Spune-i ca-l iubesti si da-te bine pe langa el. Cere-ti iertare tongue. Daca te iubeste o sa-i treaca. Cand iubeste cu adevarat un om il ierti.

| nutzu' a răspuns:

Din ce cauza este suparat?

| Gabry a răspuns:

Cere-ti scuze, spune-i ce simti (faptul ca-l iubesti si ca nu vrei sa-l superi).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dar ce ai făcut de l-ai supărat?
Tu îl cunoști cel mai bine și știi cel înveselește.
Deci, la "atac"...
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms foarte mult de sfaturi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema dar pana la urma i-am trimis ceva de genu an mesaj: iubirea mea iarta-ma nu am vrut sa te ranesc sau sa te supar, te rog mai da-mi o sansa!

| andrey75 a răspuns:

Cereti iertare. Daca te yubeste cu adevarat o sa te ierte