| AnnonnyMa a întrebat:

Buna!laughing
Cum iti dai seama daca un baiat te place sau vrea doar sa te ***?happy
Funda!:*

9 răspunsuri:
| Laurentiuuu a răspuns:

E foarte simplu (din privinta unui baiat), tu trebuie sa il cunosti adica sa stii ce fel de baiat este iti dai seama prin felul lui de a se purta, de a vorbi, poate din fostele relatii, prin felul de a interactiona cu toti din jur.Pe scurt un baiat care chiar te iubeste iti va demonstra mereu, iar unul care nu, doar pe moment.

| Adryan17 a răspuns:

Daca el iti propune sa faceti sex, iar tu refuzi si el te paraseste. Atunci dorea doar sex.
Daca inca ramane alaturi de tine si nu i se schimba comportamentul, atunci poate te iubeste.

| alin334 a răspuns:

Pai in general din acțiunile lui si dupa trecutul lui, daca e atent si are grija de tine slabe șanse sa vrea doar sex

| sensualus a răspuns:

Pai cum sa te f... daca nu te placelaughing

| teetrrerretre a răspuns:

Unde ati vazut voi ca un baiat sa nu doreasca sa se culce cu o fata? Insa asta nici nu inseamna ca daca o... o si da uitariii...

| NoNameW a răspuns:

Toti vor sex. Daca un baiat iti cere sa faceti sex spune-i ca nu esti pregatita. Daca acesta asteapta inseamna ca tine la tine, daca renunta inseamna ca e un jegos! E un test destul de bun sa il dai de golwinking. Orice baiat vrea sex, crede-ma. Unii sunt mai timizi si nu zic dar altii sunt directi tongue succes!

| CocosGras a răspuns:

Asta imi pare rau sa o spun, dar trebuie sa te increzi in simtul tau de femeie.

| manumeskgabriella a răspuns:

Helloo)
cauta mereu vorba cu tine sau cind sunteti aproape incearca sa te atinga sa te cuprinda ceva de genu. daca fata nul ignora si el are in plan sa o f**a e si normal ca o sa-ti bage miine pote subt pantalon sau maiou.dar pentru ei asta e o distractie si a doua zi parca nu a fost nimic.fii atenta. succese.

| Criss_Crisu_1997 a răspuns:

Pai.unde se uita la "forme" sau in ochii tai? Cand vorbeste cu tine..chiar vorbeste cu tine sau pare ca se gandeste la altceva? Si daca te tine in brate unde isi pune mainile?