| marlboroYkent a întrebat:

.Cum pot sa ii atrag atentia, sa vorbesc cu o fata sa ma apropiu de ea daca ea se face ca ma ignora...

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Nu conteaza ca te ignora.
Fi tupeist. N-ai nimic de pierdut.
Incearca sa intri cat mai des in vorba cu ea. Nu-ti fie teama de respingere.

Take care.

15 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Insista mai mult

| marlboroYkent explică (pentru mona):

De obicei feteleor nu le place sa aiba in jur persoane insistente corect?

| mona a răspuns (pentru marlboroYkent):

Corect cum spui tu dar sunt si fete care le place ca baiatul sa insinste mai mult

| marlboroYkent explică (pentru mona):

Si ce zici sa incerc? oricum daca nu incerc mor prost laughing tie cum iti place mona sa fie baietii cu tine?

| mona a răspuns (pentru marlboroYkent):

Incearca...[mie de exemplu imi place ca baiatul sa insiste]

| marlboroYkent explică (pentru mona):

Cati ani ai?

| mona a răspuns (pentru marlboroYkent):

Destul de multi

| marlboroYkent explică (pentru mona):

Imi dai id tau de mess?

| mona a răspuns (pentru marlboroYkent):

Nu pot sa ti-l dau din motive personale dar poti sa imi da tu facebook-ul daca il ai

| marlboroYkent explică (pentru mona):

Trimite-mi un email cu id tau pe vanzari. onlain@gmail.com

| Purec a răspuns:

De fiecare data cand o vezi ii dai cateva palme cat poti tu de tare. SI o sa se "apropiu" de tine cu siguranta

| blueheart a răspuns:

Fiind tu si comportandu-te normal. Daca te ignora, las-o in pace. Poate ca sunt alte fete care te plac si merita o sansa.

| Alina_Pavel_1995 a răspuns:

Nu stiu daca te place faua geluasa

| marlboroYkent explică (pentru Alina_Pavel_1995):

Raspunde-mi la cealalta intrebare e mai clara te rog...