| vedetamuziciiana a întrebat:

Buna
Cum pot sa imi gasesc un iubit de la mine din clasa?
Adica, un iubit pe care sa nu il iubesc, sa aiba doar grija de mine!
sa nu il iubesc pentru ca mie imi place de un baiat mai mare.
deci?

Răspuns Câştigător
| RalucutzaFarmer a răspuns:

Gaseste-ti pe cineva de la tine din clasa care sa te placa si golega mea are un iubit care nu il place.Si vorbeste cu acel baiat prin telefon la scoala sa fiti buni prieteni si pana la urma o sa te intrebe daca vrei sa fi iubita lui. Funda?

| vedetamuziciiana explică (pentru RalucutzaFarmer):

Ai avut un raspuns foarte bun. te astet sa imi mai raspunzi la intrebari!
PaPa

3 răspunsuri:
| rapa a răspuns:

Hai ca deja te n treci, numa sa profiti esti bunaa, su ge o ceapa!

| vedetamuziciiana explică (pentru rapa):

Be nu vb urat cu mine da. daca am pus o intrebare simpmla nu inseamna ca tiam pus-o tie!
si apropo nu vb urat k au am 9 ani, si nu ma intere treburile tale prostesti