| Loryoficial a întrebat:

iubesc o fata si am aflat ca are iubit, si eu mi-am propus sa fac cumva sa se despartziasca de acel baiat si sa o cuceresc eu care tzin mult mai mult la ea si o iubesc cu adevarat! cum as putea face acest lucru? PS: e colega mea de clasa! si ce sa fac sa aiba mai multa incredere in mine si cum sa fac sa o cuceresc?

3 răspunsuri:
| mikilooooooooo a răspuns:

Vad ca ti-ai propus sa termini si scoala, dar cu limba romana ce ai avut?

| NoAntidote a răspuns:

Pai daca ei se iubesc... tu de ce sa-i despaarti? gandeste`te ca tu esti in locul acelui baiat si cineva vrea sa te desparta de fata aceea! cum te`ai simti? nu cred ca ti-ar place!
asa ca.stai cuminte! -->[un sfat]. treaba ta ce faci!

| Nov a răspuns:

Tu iubesti? esti nebun omule. daca poti sa zici asa ceva poate o placi.
a iubi e atunci cand ai o relatie
o relatie se incepe dupa ce treci de faza aia cu. inainte inapoi (ai inteles tu ce vreau sa spun)

Si ca sa o desparti pe colega ta de baiatu acela fara ca ea sa alfle e cam greu. ca daca aflat se va supara pe tine pentru ca ea il iubeste pe el acum depinde si de baiatu acela doar no sta cu mainile in piept. deci vezi cum te exprimi happy

Numai Bine!

pA Pa!