| adidavid a întrebat:

Buna cum pot sa nu ma mai excit cind ma sarut cu prietena adica sa nu mi se mai scoale penisu

Răspuns Câştigător
| FrozEenSoul a răspuns:

Frate, nu are nimic, asta inseamna ca esti atras de ea (Mai bine sa se scoala decat sa vina arabi sa iti cante sa se scoale sarpelelaughing ). Stai de vb cu ea si explica-i. Va inteleg. Zi cv de genu : Iubita, cand un baiat iubeste mult o fata si acea fata il atrage lui i se scoala penisul... Baga dq si u cv vrajeala doar esti de-al nostruwinking

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia o tigaie si cand vezi ca se scoala da i una peste cap sa stie cine e seful

| Larissee22 a răspuns (pentru suntserios):

laughing))))))))))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti, atita timp cit nu ai un autocontrol asupra ta.Ca persoana.

| MrAlex a răspuns:

Tot ce faci langa iubita...ti se scoalawinking

| Chriistos a răspuns:

Gandeste-te ca dai limbi in pasarica unei babe care nu s-a mai spalat acolo jos de acum 10 ani.

| pna a răspuns:

I-ati niste chiloti stamti mai mici cu un numar nu mai mult si eventual labareste-te inainte sa te intalnesti cu ea

| vasyok97 a răspuns:

Relaxeazate!

| alabamaboc a răspuns:

Taiel jos!

| Darky666 a răspuns:

Frate altii intreaba cum sa faca sa se excite si tu ce faci?straight face...tu fi acolo fericit ca nu esti ipotentrolling on the floor...

| Grama_Alex_1996 a răspuns:

Poi..........nu te mai saruta cu persoana respectiva