| anonim_4396 a întrebat:

Funda!
e normal ca atunci cand sarut o fata pe gura sa mi se scoale?

Răspuns Câştigător
| Perfectu a răspuns:

Ce raspuns de copil copac...Frate cand saruti o fata, da este normal sa ti se scoale chiar si atunci cand o pipai sau ceva de genul...winking

7 răspunsuri:
| SimonaAdina a răspuns:

Pai...daca ai atractie de ea este ceva normallaughinglaughinglaughing.Dar daca vrei ca fata sa nu se sperie atn mai bine abtine-telaughinglaughing))))))))))))))))))))

| Perfectu a răspuns (pentru SimonaAdina):

Ce raspuns de copil copac...Frate cand saruti o fata, da este normal sa ti se scoale chiar si atunci cand o pipai sau ceva de genul...winking

| Onn3 a răspuns:

Eu asa zic ca e normal daca tu ai alta idee contrazice-ma.

| Azµre a răspuns:

E normal, dacă nu se scula erai Gay asta vroiai?

| Katherineeeeeeee a răspuns:

Daca iti place de ea, si o iubeste este ceva normal... si in + daca ea se simte bine si ii place sarut-o in continuare happy
poate va veti simti si mai bine smug + daca nu ti se scula era cel mai clar semn ca esti gay laughing)

| Banncoti a răspuns:

Poi da ti se scoala, da cand ti se pune in poala adica pe genunchi si o simte zice ca te gandesti numa so fu*i.

| kkkkkkkk a răspuns:

rolling on the floor e normal. daca nu ti se scoala sigur esti gay laughing laughing Si vezi tu, daca te atrage fizic, daca are corp bun nici nu trebuie s-o atingi k ti se scoala laughing