| anonim_4396 a întrebat:

cum pot sa observ daca un baiat ma place?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Phoenix231 a răspuns:

Pai, sa te lamuresc fara a face misto inca...
Baieti la fel ca si mine unde si eu fac asta cateodata, se uita mereu la fata care o place cu niste ochi de parca este un catelus care doreste mancare, dar trebuie sa fi atenta pentru ca face asta doar cand tu nu esti atenta si cand face contactul vizual cu tine ori se va uita deodata in alta pare ori va mentine contactul vizual si iti va arunca un mic zambet... (daca ai noroc...)
Funda?
A da si app daca asta nu merge sau nu observi nimic dezbracate lasa-l sa te pipaie si daca se scoala gigel atunci da TE PLACE.

| tslex a răspuns:

Ii sari in brate.

| ANDRErock a răspuns:

Daca il vezi ca se uita la tine cand tu nu esti atentalaughing, sau sta mai mult pe langa tinehappy

| andreiiutu a răspuns:

Stai pe langa el intr-un tricou cu decolteu si i-al in brate sau pune-te in poala lui incercand sa cauti dupa o erectie pe acolo. Daca nu simti nimic ori nu te place ori e stricat. Sa ne zici si noua! laughing