| sarra19 a întrebat:

Buna,cum s-ar spune eu m-am despartit de fostul, adica nu-l mai pot terpi el are voie sa imble pe unde vrea dar eu trebuie sa stau acasa si pe mine nu ma aranjeaza asta, dar am avut si relatii sexuale am 17 ani imi este greu numai din cauza ca am avut ma tem sa ma intilnesc cu alt baiat, cum credeti sa ma intilnesc cu altul care imi face curte deacum sau sa mai stau singurica?

4 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Eu zic sa-i oferi o sansa, sa-l cunosti prima data.Nu merita sa te implici sentimental pentru un imbecil.Nu stii inca,cum este,pana nu il cunosti suficient de bine incat sa stii ca merita,iti sugerez sa astepti, sa nu te lasi! Prefate doar, sa nu pui sentimente de la inceput, altfel daca se dovedeste a fi pe degeaba, tu suferi.

| neutrino a răspuns:

Esti tu in stare sa stai singurica?

| EmaTanase a răspuns:

Pai un baiat care te tine sub papuc si te manipuleaza si mai ales te tine in casa si el umbla haihui are pe altcineva sigurwinking. Tu vei trece peste asta sigur trebuie sa te gandesti ca esti puternica si arata-i ca nu suferi si ai ochii umflati de plans. Arata-i ca poti trece peste si ca nu ai nevoie de elwinking O sa vezi ca o sa-ti treaca intr-o luna doua dorul de el si o sa te gandesti la viitor. Esti tanara doar nu ai vreo 3 copii cu el sa te gandesti ce faci daca ramai singura! Stiu ca daca vorbesti asa gandesti la rece. Dar... fa un efort si arata ca esti cu un pas in fata lui big grin Pupici:*

| LostInTheDarkness a răspuns:

Invata limba romana.
Nu vreau sa te jignesc dar ai un IQ sub medie happy