| anaa943 a întrebat:

)Buna:! cum sa-i dau de inteles unui baiat ca il plac. S-ar putea sa ne intalnim la mare pe plaja deci ce va idei.:?

8 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Pai sa nu fii timida,dezinhibeaza-te,arata-i excat ceea ce simti si prin vorbe dar si prin gesturi,prin limbajul corpului etc. Poti sa ii dai pupici pe obraj, sa il mangai senzual pe maini, pe picioare, sa ii zambesti des etc, trucuri din astea simple dar eficiente.Bafta! :*

| LikeACandyxD a răspuns:

Cati ani ai?
Ca sa stiu cum sa te sfatuiesc happy

| anaa943 explică (pentru LikeACandyxD):

13 ani. el are cu 2 ani mai mult happy

| Domiinic a răspuns:

Fa si tu un topless si ii atragi atentia.laughingSau poti sa te duci sa ii spui pur si spmplu ca il placi.laughing

| Domiinic a răspuns:

Pai poti sa ii spui in fata nu e greu doar dispunem de libertatea de exprimare.Bafta!

| Elics_Myky_1979 a răspuns:

Fa asa cum mi-au facut si mie unele fete scrie nr tau de telefon pe o foaie si dai-l unui baiat