| anaa943 a întrebat:

>Buna:! cum sa.i dau de inteles unui baiat ca il plac. S.ar putea sa ne intalnim la mare pe plaja deci ce va idei.:?

FUNDITA!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Pe plaja?
Ia o minge si invita-l sa joace volei cu tine,cheama-l in apa,sprijina-te de el printre valuri,stropiti-va cu apa,razi,zambeste,glumeste, e vara, e vacanta, marea langa voi, totul e prea perfect ca sa-ti faci probleme!happy

1 răspuns:
| LostInBubble a răspuns:

Vorbeste cu el! Danseaza, zambeste-i, uita-te frumos la el. happy
Prinde-l de brat si vezi daca reactioneaza. Sau, cel mai simplu, spune-i ca de la un timp il vezi cu alti ochi.
Esti om si e ceva normal sa ai sentimente si sa le recunosti. Nu ai nimic de pierdut, nu trebuie sa iti fie rusine.

In bataia soarelui, plimbandu-va, ii poti spune.