| Andrei12058 a întrebat:

Buna,cum sa-i demonstrez ca imi pasa de ea?

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Fii tandru si drgaut cu ea, sarut-o pasional, ia-o in brate mereu cand e langa tine, tine-o d emana in timp ce va plimbati, fa-i complimente, cumpara-i flori si mici cadouri din cand in cand, invit-o la plimbare, la un suc, la un film, trimite-i dimineata mesaje de "Buna dimineata! Iti doresc o zi frumoasa!" si seara mesaje de "Noapte buna si vise placute", sun-o macar o data pe zi, daca nu va vedeti in ziua respectiva, bag-o in seama pe mess, raspunde mereu apelurilor si mesajelor ei, da-i likeuri pe facebook la poze, spuhne-i ca e draguta, ca iti plac ochii ei/zambetul ei etc, ca tii la ea si iti e foarte draga, ca o placi mult si e foarte importanta pentru tine. Surprinde-o mereu cu ceva nou, fii atent la dorintele ei si incearca sa i le indeplinesti cand se asteapta mai putin, fii laatyuri de ea in ceea ce face, sustine-i deciziile chiar daca nu esti 100% de acord cu ele, ingrijeste-o cand e bolnava, inveseleste-o cand e treista sau are o problema, bucura-tepentru realizarile ei, fii mereu langa ea, fii vesel, glumet, fara insa a face glume la adresa ei sau a o ironiza, alint-o, rasfat-o si fa-o sa se simta fericita in compania ta.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii alaturi de ea cand are nevoie, ascult-o atunci cand are vreo problema, sfatuieste-o, cumpara-i cate un mic cadou (asa, ca o mica atentiebig grin), invit-o la un suc/prajitura/plimbare.
Ai grija de ea (seara, daca ii este frig, ofera-i geaca ta etc.), Sun-o mai des (in fiecare seara spune-i "noapte buna, vise placute...". Incearca sa vorbesti cu ea cat mai des.
Bafta!kiss

| Asami a răspuns:

O pocnesti in cap, o legi cu sfoara, o pui in portbagaj, o duci pe camp si cand se trezeste ii spui ca daca nu se casatoreste cu tine o impusti intre ochi. Crede-ma, merge.

| Andrei12058 explică (pentru Asami):

Nu sunt nebun

| Andrei12058 explică (pentru Asami):

Totusi nu sunt asa nebun