| numaiuna a întrebat:

Suntem impreuna, dar lui nu i se pare ca imi pasa de el! Cum as putea sa ii demonstrez ca imi pasa totusi de el?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu te sfatuiesc sa iti pese de el, dar nu te chinui ca sa ii arati, este de ajuns ca iti pasa, daca el vede sau nu, este problema lui, nu a ta. happy
Dumnezeu sa te binecuvinteze! happy

5 răspunsuri:
| ZOZOKid a răspuns:

E acelasi tip care zicea ca nu mai vrea sa puna suflet in relatie? Vezi ce vrea, ca eu n-am de unde sa stiu.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Da-i pauza 2 saptamani si vezi daca te mai cauta ii spui ca ai alte prioritati si ca el a vrut sa nu mai fie prioritatea ta.

| EaEmma a răspuns:

Pai poate chiar asta vrea, sa-i demonstrezi ca ti la el... daca iliubesti vb deschis cu el si spune-i ce simti

| HopeAndDream a răspuns:

Fi sigura ca asta gandeste in primul rand. Multi baieti fac asa doar ca sa gaseasca un mod de a se certa. Pasarea e ceva ce se simte, nu ce se demonstreaza. Daca te iubeste si il iubesti este suficient, asta va arata fatul ca iti pasa de el. Nu incerca sa demonstrezi ceva intr-o relatie, cum am mai zis totul se simte. Sti cum e atunci cand esti cu un baiat si sti ca el nu te va dezamagi si ai toata increderea in el? Cam asa ar trebui sa simta si el.

| Testoasa_Broasca_1990 a răspuns:

Un masaj erotic si petale de trandafiri de multe ori dragoste ca la nebuni si vine el la tine