| gabriella96 a întrebat:

Bunabig grin. Am si eu nevoie de ajutorul vostrubig grin. Este vorba despre un baiat pe care il vad in fiecare zi aproape.Mergem cu aceeasi masina cateva statiibig grin si vreau sa intru in vorba cu el dar nu stiu cum...imi puteti da un sfat?big grin

Răspuns Câştigător
| DidiChanx3 a răspuns:

K o luam cu inceputu incearca sa stai aproape de el si zici ceau cf? cum esti vezi ce-ti zice apoi intrebi tot felul de chestii ca unde mergi la scoala ce-ti place si o sa va apropiatiwinking fundita puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| alinutza92r a răspuns:

Pur si simplu te impiedici, pune frana soferu, scapi ceva pe jos si atunci poti sa-i spui "Pe tine te cunosc de undeva!"

| Naomi16 a răspuns:

Incepe si tu o conversatie gen Cati oameni big grin. Pare stupid dar nu ai nimic de pierduthappy