| numeandprenumeu1 a întrebat:

Buna!
Daca am avut contact sexual protejat si in timpul lui a curs un lichid, menționez ca partenerul spune ca nu si-a dat drumul si am dat prezervativul jos si nu era rupt, credeți ca este posibil ca lichidul sa fi fost de la mine sau sunt sanse sa raman insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, este secretie vaginala, de la excitatia vaginului...

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De unde a cursul lichidul ala si cand?

| numeandprenumeu1 explică (pentru Violleta2022):

Nu trecuse foarte mult timp de cand am inceput

| Violleta2022 a răspuns (pentru numeandprenumeu1):

Pai, este secretie vaginala, de la excitatia vaginului...

| dullcat a răspuns:

Prima varianta...iar prezevativul este eficient doar 98%. Asta inseamna ca 2 femei din 100 vor ajunge la sarcina chiar si folosind in mod corect prezervativul in timpul sexului.

| Paul754880338 a răspuns:

Doar dacă Mercur este retrograd și în conjuncție cu Saturn. Dar și atunci dacă ai rămas însărcinată cu un prezervativ se prea poate sa naști o camera de bicicleta, deci nu e nici o problema.

| MarianWLF a răspuns (pentru Paul754880338):

Daca e camera de 29 imi trebuie laughing

| User123666 a răspuns:

Posibil sa fie si de la tine, dar sa fi mai sigura fa un test de sarcina, nu te costa mult.